ראייה חדה ב-149 ש"ח, האם זה אפשרי?

יאיר | 08.04.2024 | 10:03

שתף:

149 ש"ח – זה המחיר הסופי למשקפי ראייה עם עדשות איכותיות ובדיקת ראייה ללא עלות במבצע החדש של "סי אופטיק" • במצב הנוכחי של המלחמה, אנשים נאבקים כלכלית ורכישת משקפיים הפכה להוצאה גדולה מדי. המבצע נועד לסייע לאנשים בתקופה מאתגרת זו  • יאיר זילבר אופטומטריסט בעל חנות האופטיקה "סי אופטיק" במודיעין: "חילקנו עשרות זוגות מותאמות ללוחמים והמבצע שלנו מוצע גם לצרכן הפרטי " • מדובר על משקפי ראייה נוחות עם עדשות איכותיות ביותר ומסגרות מחומרים עמידים – עם מגוון מספרים וצילינדרים • כך תקבעו תור לבדיקה

גם אם יש לכם בעיות ראייה, את המחיר הזה אתם רואים טוב! בחנות האופטיקה "סי אופטיק" במודיעין השיקו מבצע על משקפי ראייה שעוד לא נראה כמותו בישראל. המבצע הייחודי יאפשר לכם לרכוש משקפיים ב-149 ש"ח ליחידה כולל בדיקת ראייה בחינם. "משקפיים ללא ספק מצילות אנשים עם ראייה לקויה. למרבה הצער, העלות של העדשות היא יקרה. בזמן המלחמה והמשבר הכלכלי, שבעקבותיה, אנשים עם צורך במשקפיים מתקשים לשלם כסף רב על רכישה של הפריט החשוב וההכרחי הזה. החלטתי לעשות מעשה ולצאת במבצע זמני  שיאפשר לכולם לרכוש משקפיים מותאמות בעלויות נמוכות שניתן לעמוד בהן", מכריז האופטומטריסט יאיר זילבר.

המבצע מוגבל בזמן, קבעו תור עוד היום >>>

"רוב העדשות מוכנות תוך שעה מסיום הבדיקה"

מי שמגיע ל"סי אופטיק" (C-Optic), נכנס למרחב בעיצוב חדשני ובו  180 מ"ר המציעים משקפיים מכל הסוגים ביניהם גם משקפי מולטיפוקל , שרבים מחפשים לרכוש, ומשקפיים של מותגים מובילים ביניהם MODO, PRINCE, GUESS ועוד. האווירה בחנות האופטיקה נעימה ומעבר לשירות המדהים, שניתן לכל לקוח ולקוח, יש דגש על מקצועיות ללא פשרות הכוללת מגוון בדיקות המאפשרות להתאים לכל אחד את הפתרון האופטי הראוי והמדויק עבורו. 

בתוך החנות ישנה מעבדה, שבה מכינים את רוב העדשות וכך הלקוחות, שמגיעים לחנות, יכולים לצאת עם משקפיים תוך שעה אחת בלבד.  "אנו מציעים בדיקות מקיפות שלא מוצעות בכל אופטיקה. כך למשל, בדיקת לחץ תוך עיני, שחשובה מאוד לשדה הראייה ובדרך כלל מוצעת רק בקופות החולים, לאחר המתנה עצומה לתורים. אצלנו הבדיקה נערכת לאחר קביעת תור בטלפון לחנות,  וללא עלות. 

חנות אופטיקה מתקדמת וחווית לקוח ברמה אחרת

"סי אופטיק" דוגלת ביצירת חוויה עבור הלקוחות שמגיעים לחנות. זה מתבטא בשירות האדיב, בניסיון רב השנים והמקצועיות של האופטומטריסט יאיר זילבר, המכשור המתקדם ביותר וההקפדה היתרה על הדיוק בבדיקות הראייה השונות  והתאמת פתרונות האופטיקה הנכונות לבעיות ראייה מגוונות. "השקענו רבות במראה של חנות האופטיקה וגם במכשור המתקדם, שקיים אצלנו, המאפשר לבצע בדיקות רחבות ולמצוא פתרונות למגוון בעיות הראייה. ראוי לציין שאנו מומחים בליקויי ראיה ירודה ומקצוענים בהתאמת המשקפיים הנכונות. זה מביא לחווית לקוח ברמה אחרת, בין אם מדובר בלקוח שרוכש משקפיים במבצע ובין אם מדובר ברכישה רגילה", מסביר יאיר. 

"כל אחד מקבל את הזמן הפרטי שלו בקליניקה"

"הלקוחות שלנו חשובים לנו מאוד. חשוב לנו שכל מי שנכנס אלינו לאופטיקה ולא משנה אם הוא רוכש משקפיים במבצע או בעלות גבוהה יותר, יקבל את כל תשומת הלב. לכן אנו קובעים תורים ומאפשרים לכל אחד לקבל את הזמן הפרטי שלו לבדיקה ולבחירת המשקפיים", מסביר האופטומטריסט זילבר, שמציין כי כל לקוח שמגיע, מקבל את תשומת הלב הראויה, המון מקצועיות וגם כוס קפה עם אזור ישיבה כדי שתרגישו בבית.

לקביעת תור ורכישת משקפיים במבצע >>>

"מחירים שלא קיימים בענף האופטיקה"

המבצע שיאיר מציע בחנות האופטיקה שלו הפך לשם דבר בעיר מודיעין ושכנותיה. בזמן שמסגרת של משקפיים יחד עם עדשות מותאמות עולה מאות ואלפי שקלים, יאיר מציע את כל החבילה בעלות מזערית של 149 ש"ח בלבד. "אנשים שהגיעו לרכוש אצלנו משקפיים היו המומים. הרבה מהם שאלו אותי האם המחיר הוא רק על המסגרת, כי אלו המבצעים שבדרך כלל קיימים בענף האופטיקה, אבל המחיר שאני מציע כולל גם בדיקת ראייה ללא עלות וגם מסגרת ועדשות בטווח רחב מאוד של עד מספר 6 פלוס ומינוס ומספר 4 בצילינדר. באחריות, אין מבצעים כאלו בכל הארץ", סיפר זילבר בהתרגשות. 

משקפי ראייה איכותיים ב-149 ש"ח, האמנם?!

כאשר הבעלים של חנות האופטיקה "סי אופטיק", האופטומטריסט יאיר זילבר, החליט לצאת במבצע משקפי ראייה ב-149 ש"ח בלבד, הוא ידע שיעורר סקרנות וחשדנות בקרב הציבור. הרי איך אפשר להציע משקפיים איכותיים במחיר כזה נמוך? אכן, בהתחלה, רבים מהלקוחות שהגיעו לחנות היו חשדניים. הם שאלו את יאיר אם המחיר הוא רק על המסגרת, או אם מדובר בעדשות באיכות ירודה. יאיר הבהיר להם שהמחיר כולל את כל החבילה: בדיקת ראייה, מסגרת ועדשות איכותיות, בטווח רחב של מספרים ומספרים בצילינדר. לאחר שרכשו את המשקפיים, הלקוחות היו פשוט מרוצים. הם גילו שהעדשות מציעות ראייה מצוינת, והמסגרות הן איכותיות ועמידות. "אני כל כך שמח שהמבצע הזה מצליח. אנשים עם ראייה לקויה יכולים עכשיו לרכוש משקפיים איכותיים במחיר נגיש. זה מאפשר להם לחיות חיים טובים יותר, לעבוד וליהנות מהחיים".

"רוכשים למעלה מזוג אחד"

רבים מהלקוחות של "סי אופטיק" רוכשים יותר מזוג משקפיים אחד. הם רוצים להיות מוכנים למקרה שייאבדו את המשקפיים או בשביל להשאיר זוג אחד ברכב או בעבודה. "אני שמח שהלקוחות חוזרים ורוכשים עוד משקפיים. חלקם קונים באופן מיידי זוג אחד או שניים", מסביר יאיר. "זו הוכחה חד משמעית וחותכת לכך שהם מרוצים מהשירות והאיכות ולא מדובר רק במחיר הנמוך שאני מציע במבצע הנוכחי".

"חילקנו עשרות זוגות משקפיים ללוחמים"

"בזמן לחימה מיטוב יכולת הראייה הוא עניין של חיים ומוות", ציין זילבר, שמתחילת המלחמה הוא והצוות שלו מסייעים ללוחמים בשטח – בסדיר ובמילואים. הוא שלח הודעות לכל הלקוחות שלו שחיילים לוחמים יקבלו ממנו משקפיים חדשים או תיקון לפי הצורך. השמועה פרשה כנפיים וכבר הגיעו עשרות לוחמים. "החיילים שלנו נלחמים בשדה קרב קשוח מול אויב אכזר. המעט שאנו יכולים לעשות זה לסייע להם. מתחילת המלחמה, כל לוחם שנכנס לאופטיקה, קיבל משקפיים חדשים או תיקון של המשקפיים הקיימים לפי הצורך וללא עלות. שלחנו גם עשרות משקפיים מותאמים עבור חיילים בשטח", מספר.

לוחם? פשוט תרים צלצול יא מלך >>>

"ריתק אותי איך מייצרים עדשות ומסגרות"

יאיר זילבר עוסק באופטיקה משנת 2009 לאחר שסיים את לימודיו, אך את האהבה לתחום החלה בשנת 1997 כאשר היה שליח חלוקה של עדשות עבור חנויות. "אחרי החלוקה, הייתי יושב שעות במפעל ומסתכל איך מייצרים עדשות ומסגרות, זה ריתק אותי", סיפר. תאונת אופנוע בזמן חלוקה הביאה אותו לשנת שבתון ללא עבודה שלאחריה לא היה יכול לעבוד באופן פיזי. "החלטתי ללכת ללמוד אופטיקה. אחרי מסע לימודים ארוך של מספר שנים, עברתי את מבחן ההסמכה הלא פשוט כבר בפעימה הראשונה והתחלתי לעסוק בתחום", מספר יאיר.

המבצע של "סי אופטיק" הוא יוזמה חברתית חשובה בתקופה שקיים קושי להתמודד עם עליית המחירים. בין אם תגיעו לחנות לרכוש משקפיים במבצע או במחיר גבוה יותר,  תזכו לשירות מקצועי שיאפשר לכם לקבל את הפתרון הטוב ביותר לבעיית הראייה שלכם. 

אם הגעת עד לכאן, תודה שקראת את כל הכתבה, עכשיו זה הזמן לקבוע תור 🙂 >>> 

לפגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות,
 או כל שאלה נוספת, צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדפ האפשרי

דילוג לתוכן